Hakkımda

2016 YILINDA YOUTUBE KANALIMI OLUŞTURDUM.

 

Öyle bir kanal düşünün ki, içindeki içerikleri televizyonda asla göremeyeceğimiz ama bir o kadar da potansiyeli olan bir içeriğe sahip. İşte bu yüzden Youtube’da bir kanal açtım. Biz bu ayrımın sunduğu tüm fırsatları elimizden geldikçe izleyicilerimize, en iyi içeriği sunmaya gayret ediyor ve durmaksızın hep yenilenen yapımız ile çok canlı bir kanal olarak kalmaya devam ediyoruz. İşimiz zor evet, Youtube da kitlesi hiç olmayan bir içeriğin bütün topluluğunu beraber, doğru ve kaliteli bir şekilde, tüm zorluklara rağmen birlikte oluşturuyoruz.  

Bir nebze olsun sektörü büyütmek, daha çok kişiye doğru bir şekilde yaymak için zaman zaman videolarımıza ürün yerleştirme ve reklam işbirlikleri yapıyoruz ve bu işbirlikleri zamanla sıkı dostluklara dönüyor. Bu yüzden de en temelde yatan dostluğumuzu sizlere dört el’den aktarmaya çalışıyoruz. Referanslar linkinden iş birliği olarak başlayıp daha sonrasında ise sıkı dostluklara dönüşen dostlarımızı görebilirsiniz.

Mert Özenir kimdir?​

1998 yılında Düzce'de dünyaya geldim. Anadolu Teknik Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversite'sini kazanıp İstanbul'a taşındım. Sevdiğim, yaparken haz aldığım şeyleri tek başıma yapmak yerine, sizlerle birlikte yapmak için bir kanal açtım ve içerik üretmeye devam ediyorum.

Ek olarak, BEN KİMİM? videosuna göz atabilirsiniz.


WEBADASI
copyright © 2019 mert-mert WEBADASI Group